KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12599199
nr 1259 9199
Akvarell
Jerzy Grabowski (1933-2004), Polen. Komposition. Signerad, daterad -72, ca 76x51 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:38:23
1.500 kr
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.000 kr
4.000 kr
4.000 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
6.000 kr